Graag roepen wij uw vereniging en uw leden op mee te doen met de Koninginnedag fotowedstrijd die moet leiden tot het samenstellen van het grote Koninginnedag fotoboek.

Het fotoboek wordt op 1 juni officieel aangeboden aan uw Bond van Oranjeverenigingen.

Vanaf 30 april zal de website www.mailjefoto.nl live gaan. Hierop kunnen de foto’s van Koninginnedag 2011 tot 6 mei ge-upload worden. Op deze website staan verdere instructies voor deelname en inzendingen. Circa 60 tot 80 foto’s worden door een deskundige jury geselecteerd en verdienen een plekje in het grote CeWe Koninginnedag fotoboek.

Een professionele jury selecteert de beste, opvallendste en kleurrijkste foto’s. De geselecteerde inzendingen krijgen een prijs (hoofdprijs een reis naar Curacao). Iedere deelnemer krijgt een kortingsbon om het CeWe Koninginnedag-fotoboek na te bestellen.

Het fotoboek wordt op 1 juni aanstaande officieel aangeboden aan de Bond van Oranjeverenigingen. Alle deelnemers worden voor deze officiële onthulling uitgenodigd. Deze bijeenkomst vindt plaats in Paleis Het Loo in Apeldoorn.