Tijdens Koninginnedag had de Oranjevereniging Nunspeet een ballonnenwedstrijd georganiseerd.

Er werden 250 ballonnen opgelaten, in de afgelopen weken stroomden de kaartjes binnen. De meeste ballonnen kwamen in de achterhoek en Duitsland terecht. Er kwamen ook 2 meldingen uit Rotterdam. De kaartjes van 50 ballonnen werden weer terug gestuurd.

Winnares werd Lynn Rijnbeek haar ballon kwam in Bevensen terecht, de ballon had een afstand van maar liefst 333 kilometer afgelegd. Op de 2e en 3e plaats eindigden de broertjes Jonathan en Benjamin Rekers. De ballon van Jonathan kwam in Kirchlinteln terecht met een afstand van 247 kilometer, de ballon van Benjamin bleef iets dichterbij en kwam in Sudwalde terecht een afstand van 212 kilometer.

De 3 prijswinnaars ontvingen een kadobon van Intertoys.

Op de website van de Oranjevereniging Nunspeet: www.oranjeverenigingnunspeet.nl staat de volledige uitslag. Kinderen die hun kaartje terug willen hebben kunnen hiervoor een afspraak maken via 0341-262294.

Klik hier voor de uitslag van de ballonnen

 Ballonnenwedtrijd OVN