Het Elburger zeemanskoor KOP VAN ‘T ENDE is opgericht in september 2001.

Het koor had de vurige wens om vlotte en sfeervolle liederen te gaan zingen en het repertoire zou bestaan uit shanty, zeemansliederen, aangevuld met nummers die onze verbintenis met de Zuiderzeevisserij vanuit Elburg vertolken.

Zij streven naar een beleving, het moet sprankelen in het hoofd en zeker ook bij het publiek waarmee zij vele vreugdevolle uren willen beleven. De kracht zit in de uitstraling, het enthousiasme en de kwaliteit van zingen. 

Vanaf de oprichting in september 2001 heeft het koor ruim tachtig nummers op het repertoire staan.
Een flink aantal is inmiddels al op CD en op een DVD uitgebracht.

Het koor treedt op Koningsdag 2x op, van 14.00u – 14.30u en van 15.30u – 16.00u.

Het beloofd een gezellige middag te worden op het marktplein!!