Op KONINGSDAG zal De Valk Roofvogels uit Lunteren een spectaculaire roofvogel demonstratie verzorgen op het Marktplein.

De Valk Roofvogels is al jarenlang het adres voor spectaculaire roofvogeldemonstraties. Op de valkerij zitten op dit moment zo rond de 25 verschillende soorten roofvogels en uilen. De vogels worden 365 dagen per jaar gevlogen.

Tijdens de roofvogel demonstraties vliegen ze met verschillende soorten roofvogels. Iedere roofvogel heeft een bepaalde manier van vliegen en natuurlijk jagen.

De valkenier vliegt bijvoorbeeld met valken, buizerds, uilen, arenden en gieren. De valken worden alleen gebruikt bij de hoge vluchten. De valk kan in een duikvlucht wel een snelheid van 250 km/h bereiken om zo zijn prooi te pakken en te doden. Dit gaat u allemaal terug zien in de show.

Bij de demonstratie van onze verschillende vogels zult u zelf van dichtbij meemaken hoe ze vliegen en jagen.

De roofvogel demonstratie begint rond 12.00u en is om ca. 12.45u afgelopen.