Wij, de leden van politiehonden vereniging de Trouwe Vriend uit Nunspeet/Hulshorst, zijn een enthousiaste groep mensen die africhten volgens het KNPV Politie honden programma. Een aantal van ons doet dit voor de verkoop van de hond naar verschillende takken van Justitie zoals politie en leger, een ander deel doet het voor thuis en de hobby. Zij leiden de honden op en houden de honden als diensthond beveiliging en/of waakhond voor gezin. 

We trainen 2x per week op ons terrein op landgoed Hulshorst, hier worden de honden op een positieve manier afgericht. Zowel hond als baas hebben er lol in.

Op dit moment hebben we nog ruimte voor nieuwe leden en voor helpers/pakwerkers. Dus bent u na de demo nieuwsgierig geworden naar de mogelijkheden voor U en uw hond trek dan Fokke Krottje aan zijn jasje en wie weet zien we u in de toekomst bij ons op de vereniging.

namens PHV de Trouwe Vriend

Hulshorst/Nunspeet