De Nunspeetse Heideloop is een jaarlijks hardloop- en wandelevenement dat voor het eerst gehouden is in 2009. Initiatiefnemer is nog steeds de Nunspeetse Vereniging Gemeentebelang. Door een groeiend aantal deelnemers, sponsors en vrijwilligers krijgt de Nunspeetse Heideloop steeds meer naamsbekendheid.

Tussen de twee grootste kernen van de gemeente Nunspeet liggen uitgestrekte heidegebieden, omzoomd door bossen. Deze schitterende omgeving is een uitstekende entourage voor een wandeling of om een stuk hard te lopen. De zandpaden en het iets geaccentueerde terrein maken het geheel tot een uitdaging. Rond de tijd van de Heideloop zijn de paarse, bloeiende heidevelden op zijn mooist.

Op de dag van de Nunspeetse Heideloop maakt de schaapskudde van de gemeente Nunspeet plaats voor de mens. Kom en doe mee en geniet van onze prachtige natuur.

Starttijden

Hardlopen 5 km om 9.30 uur

Hardlopen 10 en 15 km om 10.30 uur.

Wandelen tussen 8.00 en 10.30 uur vertrekken, aankomst uiterlijk om 16.00 uur.

Elk jaar wordt een gedeelte van de opbrengst geschonken aan een goed doel in onze gemeente Nunspeet. In 2015 is dat de Oranjevereniging Nunspeet.

heideloop